Kde sehnat vše pro dítě?

Ten, kdo by si myslel, že je dítě levná záležitost, protože toho moc nesní, moc nevypije, a hlavně zpočátku ani nevyžaduje, hodně by se mýlil. Ony totiž ty dětské porce sice nebývají největší, ale zase tato strava něco stojí a nelze na ní šidit, s pitím je to podobné, a i když si takové batole nedokáže o spoustu věcí říci a ani neví, co by s nimi dělalo, takže ho lze odbýt namísto hodně drahé elektroniky třeba chrastítkem, i to dokáže lézt hodně do peněz. Samozřejmě ne zmíněné chrastítko, ale všechno to kolem.

Dítě toho vyžaduje dost a dost. A pokud už ne toto samo, pak třeba i zákony, které se k němu nějak vztahují.

kreslený kočárek

Zčásti si to, co je pro naše děti potřeba, vybavíme všichni, zčásti jenom ti, kdo už mají nějaké to dítě, případně kteří už ho měli, ale zatím jim stačilo vyrůst. Všichni víme, že je pro dítě potřeba dejme tomu kočárek a autosedačka, pokud se má toto dostat nějak pohodlně z domu, pokud ho nechce rodič nosit v náručí nebo třeba po černošském vzoru v ranci na zádech. A to jsou docela drahé záležitosti, to je otázka přinejmenším tisíců korun.

A ani doma to není zadarmo, protože je třeba mít pro takové dítě vhodný nábytek a spoustu dalších věcí. Z něčeho se musí krmit, s něčím si musí hrát, někde musí spát… A to jsou výdaje a zase výdaje, pokud nechceme své dítě nějak šidit. A to samozřejmě dobří rodiče nechtějí.

dětské postýlka

A je dobře, že je tu s námi i Zelená žirafa http://zelenazirafa.cz/. Protože tady mají nejen příjemné ceny, ale hlavně se tu sežene všechno pohodlně na jednom místě. Což je další věc, kterou mnozí rodiče ocení. Protože hledat všechno to vybavení na různých webech nebo dokonce v různých kamenných provozovnách by bylo náročné, když má člověk současně malé dítě, které si žádá své. A se kterým není ani času nazbyt.

Zelená žirafa prostě nabízí to, co je potřeba, aby bylo naše dítě spokojené. A my s ním.