Hudba života

Já osobně mám moc ráda hudbu. Zkoušela jsem jako malá holka hrát na flétnu, ale musím se přiznat, že mě to opravdu moc dlouho nebavilo. Bohužel jsem byla takové dítě, které u ničeho opravdu moc dlouho nevydrží. Moje máma z toho byla taky nešťastná. Protože mi platila už tři kroužky, na které jsem chtěla chodit. Jenomže jsem bohužel u žádného nevydržela. U každého jsem vydržela maximálně půl roku a potom mě to přestalo bavit. Mě tohle taky mrzelo, ale nemohla jsem si pomoct. Například ale hudební noty jsem uměla stále perfektně. Naučila jsem se velmi lehce za poměrně krátkou dobu. Tak jsem si řekla, že právě díky tomu budu hrát na flétnu. Jenomže bohužel mě to potom přestalo bavit. A sice stále hraji, znám pár písniček, ale že bych dále pokračovala v tom, abych se zdokonalovala, tak to vůbec ne.

Není nad kvalitní hudbu.

Zkoušela jsem taky různé jiné nástroje a dopadlo to hrozně. Nyní prodávám v hudebním obchodě. Prodáváme tady taky třeba vox wah wah, který je velmi populární. Myslím si, že právě vox wah wah je tak kvalitní, protože je opravdu mnoho lidí, kteří po něm moc touží. A taky je po vox wah wah velice velká poptávka, takže se nedivím, že ho v obchodě máme.

Hudbu poslouchám každý den.

A taky sice jeho cena není nízká, cena se pohybuje kolem sedmi tisíc korun, ale stále je o to velký zájem. A tento fultone wah wah je kvalitní, protože aby napodobil charakteristický zvuk trubky a myslím si, že právě díky tomuto jen vox wah wah velice populární a žádaný. Můžete si být jistí, že s tímto přístrojem se vaše hudba absolutně nezmění k horšímu, když se rozhodnete náhodou svůj vox wah wah vypnout. Nebojte se, ten tato věc není veliká, takže ji pohodlně někam vměstnáte. Anebo uschováte, aniž by vám zabrala opravdu mnoho místa. Tak jak jste se rozhodli? Pořídili byste si taky tuto prima věcičku? A co myslíte o kvalitní vox wah wah?