Mobilní domy – bydlení bez čekání

Jde o komfortní bydlení, které disponuje kompletním vnitřním vybavením, s vytápěním na plyn či elektřinu, nebo je možno zvolit variantu v rámci vytápění krbem. Rovněž nechybí napojení na všechny potřebné sítě. Předností je, že mobilní domy poskytují možnost okamžitého bydlení.
žabičky s karavanem.jpg
Jen je zapotřebí vlastnit pozemek pro umístění domu. Jak už ze samotného názvu vyplývá, tato varianta bydlení umožňuje i potenciální přemístění z místa na místo a to kdykoliv. Nadále však platí, že je nutné mít pozemek pro umístění. Není však zapotřebí základní deska ani stavební povolení, jak tomu bývá u stavby klasického rodinného domku.

Je dobré si nechat pozemek posoudit a zjistit předem, zda je vhodný pro umístění mobilheimu. Jedná se o zcela adekvátní řešení pro každého, kdo potřebuje bydlet takřka okamžitě a nechce se zadlužit prostřednictvím hypotéky. Po usazení jsou mobilní domy celoroční ihned obyvatelné, je možné se okamžitě nastěhovat.

Interesantní a lákavé bydlení

Převážnou většinu zájemců přitahuje možnost modernizace. K nejčastější úpravě náleží právě zateplení domu, díky tomu se tak sníží náklady na vytápění a jedná se o efektivní trvalé bydlení, které mobilní domy celoroční umožňují. Je tak vhodné i pro bydlení ve velkých mrazech.

Zájemci o tento druh bydlení

Nejpočetnější skupinu tvoří lidé, kteří řeší náhlou situaci ohledně bydlení. Ideální typ bydlení pro jednotlivce, mladé páry, rodiny s dětmi. Adekvátní řešení i pro seniory, kteří chtějí menší bydlení na vlastním pozemku a bez nutnosti se zadlužit. Pozitivní je, že v rámci této alternativy bydlení získáte i veškeré vybavení a nábytek, který je potřebný k pohodlnému a kvalitnímu životu.
obytný přívěs.png

Pro mnohé je důvodem právě mobilita, kdy je tak reálný transport z místa na místo a to kdykoliv. Nabízí tak možnost se bez problému přestěhovat za prací či v případě získání lepší lokality pro bydlení apod.

Category:
Peníze