Prodej přikrývek z dutého vlákna v e-shopech potřebuje mít zvládnuté i SEO

Máte-li v plánu prodávat přikrývky a polštáře z dutého vlákna, je velká šance, že uspějete, protože se jedná o špičkovou technologii, která dosud překonala všechna očekávání. Ke své činnosti budete pochopitelně potřebovat funkční e-shop a propracované SEO https://www.seoconsult.cz/optimalizace-pro-vyhledavace-brno, aby vás vaši zákazníci dokázali na Internetu najít, pokud možno někde v popředí https://www.seoconsult.cz/ppc-reklama-brno při vyhledávání klíčových slov. Nabídku můžete rozšířit i o neobvyklé rozměry, tloušťky materiálu, případně ložní povlečení nebo ručníky, a veškerý váš sortiment byste také měli prezentovat kvalitními produktovými fotografiemi.

problematika SEO

Co vlastně o dutém vláknu víme, a proč tyto výrobky nabízet v prodeji i přes e-shop?

Dutina perfektně izoluje

Jednou z podstatných výhod tohoto řešení je tepelná izolace. V principu napodobují dutá vlákna přírodu a mimo jiné i některé lidské objevy. Kupříkladu dříve se některé kamenné domy stavěly tak, že mezi vnitřní a vnější stěnou obvodového pláště byla vzduchová mezera, cca na šířku cihly, přičemž vzduch v létě dům uvnitř ochlazoval (bránil průniku tepla zvenčí) a v zimě zas bránil úniku tepla z vytápěného domu směrem ven. S takovými domy se můžete setkat např. na Kladensku, tam se stavělo z opuky, která byla dobře dostupným stavebním materiálem.

přikrývka z dutého vlákna

V přírodě se s tímto fenoménem setkáváme u ptačího peří, které je duté, a pro ptáky je to velmi důležitá součást jejich ochrany před chladem nebo horkem.

Jestliže se přikryjete přikrývkou z dutého vlákna, v zimě vám pod ní nebude chladno a zároveň v létě se pod ní nebudete cítit jako v papiňáku.

O přikrývce ani nevíte

Typickou vlastností tohoto materiálu je velmi nízká hmotnost. Přikrývky jsou natolik lehoučké, že ani nevíte, že je máte na sobě. A čím lehčí a hřejivější (nebo v létě chladivější) přikrývku máte, tím komfortnějšího spaní se pod ní dočkáte. Co bychom vám však mohli doporučit, objednávejte spíše větší rozměry přikrývek, protože delší či širší deka vám nebude překážet, zatímco příliš úzká či krátká snadno odhalí některé části vašeho těla a chlad v místnosti vás pak může zbytečně ze spánku probouzet.