Šarmantní kouzelník Martin

Přichystat pořádnou oslavu bývá někdy problém. Zvlášť, pokud se jedná o akci s programem. Je jasné, že v první řadě je třeba se postarat o pohoštění, takže dostatek nějakého dobrého jídla a pití, ale vyplnit program tak, aby se líbil všem je dost zapeklitý úkol. Jednodušší je plánování oslavy v rámci rodiny, kdy budete oslavovat narozeniny třeba vaší dcery, nebo syna a kromě příbuzných přijde na oslavu pár kamarádů. Většinu znáte, je tedy snadnější se trefit do vkusu. Celkem snadné je naplánovat program pro různé slavnosti pro dětské kolektivy. Horší už je to s plánováním zábavy na akce, jako je rozloučení se svobodou, nebo dokonce svatba.

kouzelník

Nejhorší variantou jsou asi podnikové večírky, kdy záliby zaměstnanců neznáte, potřebujete ovšem večírek vyplnit smysluplným programem, aby se nejednalo pouze o alkoholovou párty. Měli bychom pro vás jeden tip, který se zaručeně hodí pro všechny typy oslav, ať už se jedná o akce pořádané pro děti, společnost namíchanou věkově, nebo pracovní kolektivy. Naprosto skvělým řešením je do programu zařadit i kouzelníka. Kouzelník Martin dokáže nadchnout jakékoliv publikum. Umí pracovat s dětmi, ale má zkušenosti i s vystoupením na velmi slavnostních svatbách, či na firemních večírcích.

kouzelník

Výhodné je také zařadit jeho vystoupení na začátek zábavného programu. Kouzelník Martin totiž zapojí do svého kouzlení i publikum, takže se atmosféra může krásně rozvolnit a plynout velmi uvolněně. Pro děti má připravená speciální kouzla a v průběhu vystoupení si děti samy vyzkouší kouzlení. Vystoupení se dá sjednat v různé délce od 25 minut až do celohodinové akce. Dospělí budou jistě překvapeni mikromagií, která dokáže zázraky přímo před jejich očima. Šarmantní kouzelník Martin prostě nadchne každou společnost a svým přístupem a umem si dokáže získat srdce všech žen od nejmenších děvčátek po zralé dámy.