Plenkovinu užijete v domácnosti pro mnoho situací

style=“margin:0cm 0cm 8pt“>Plenky – plenky se sice již prodávají z klasické plenkoviny, ale vy si můžete ušít plenky v rozměru, jaký vyhovuje vám a vašim dětem. Šití plenek nevyžaduje žádné extra krejčovské umění.

Osušky pro děti – plenkovina je ideální materiál pro výrobu dětských osušek, protože se jedná o čistě přírodní záležitost. Děti nebudou trpět alergickými reakcemi, jako je tomu u některých zejména syntetických materiálů, nebude je látka kousat a škrábat, nebudou se ošívat, budou klidné a tím pádem nebudou vystavené stresu. Plenkovina bude po prvním vyprání dostatečně savá a pokožku vysuší během několika vteřin.

dětská plenkovina

Zavinovačky – stejně jako klasické plenky, i zavinovačka z plenkoviny získá u maminek úspěch, protože bude pro děti dostatečně měkká a příjemná. Nezapomeňte, že kojenci mají velmi hebkou pokožku, která je nesmírně citlivá na sebemenší podněty, a čím větší komfort poskytneme těm nejmenším ratolestem, tím lépe je vybavíme do života, protože nebudou vystavené zbytečnému stresu.

dětské plenky

Bryndáčky – znáte nějaký lepší materiál na ušití dětského bryndáčku? Může mít i větší rozměr, než bryndáčky běžně nabízené v obchodech, můžete do něj děti průběžně utírat a zároveň utírat prostor kolem stolu či přímo na stole, který děti potřísní. Savost plenkoviny je dostatečná i pro tyto účely a nepotřebujete pak mít po ruce žádný jiný hadřík nebo papírové ubrousky, které také nejsou zadarmo a nakupovat je znamená zbytečně utrácet tam, kde to není nutné.

Víceúčelový hadřík – pokud uznáte za vhodné plenky či zavinovačku vyřadit, hodí se vám v domácnosti jako hadřík na mnoho různých činností, např. pro mytí oken, parapetů a dveří, na vytírání podlahy, utírání prachu, leštění nábytku, svítidel a skla a muži jistě podobné hadry uvítají v dílně při výměně motorového oleje, pneumatik, autožárovek či při mytí a leštění karosérie.