Když už deskové nestačí

Mezi nejoblíbenější únikové hry patří Dračí poklad. Určena nejen dětem, ale i dospělým. Velkou výhodou při řešení šifer je možnost připojení online systémem přímo z domova. Anebo v parku, zahradě či společném posezení s přáteli v oblíbené hospůdce. Jediné, co je potřeba zajistit, je připojení k internetu. Hru může najednou hrát pomocí mobilního telefonu libovolný počet hráčů. Který nahrazuje průvodce. Šifrovací hra Dračí poklad vede své hráče k vyhledání vzácného pokladu, který byl podle dávné legendy ukryt na území současné Evropy. Odemykáním nových cest tak hráči projdou jejími mnohými zákoutími, o kterých do této doby neměli ponětí.

Hráč únikové hry

A rozšíří zároveň i zeměpisné znalosti v nejbližším okolí. Na hráče čeká patnáct úkolů s patnácti zastávkami ve všech evropských státech. A záleží na důvtipu a pohotovosti každého z nich, jestli se mu podaří najít poklad dříve, než jeho spoluhráčům. Doporučovanými pomocníky k úspěšnému zvládnutí celé hry je kromě telefonu i tužka a papír. Na který je možné zapisovat mnohé z nabízených nápověd. Pro dva až čtyři hráče je určena kouzelnická únikovka Kámen mudrců. Především milovníci záhad si v ní přijdou na své. Úkolem hráčů je totiž překonávání hlídacích kouzel při prohledávání komnat nebezpečného černokněžníka.

Kouzelná karta

Který je podezírán z krádeže Kamene mudrců z Ministerstva kouzel. Dvě hodiny týmové zábavy, v neopakovatelné atmosféře kouzelnického prostředí, nadchne nejen děti. Ale rádi se do hry zapojí i rodiče. Pro všechny hráče, kteří se chtějí zdokonalit v anglickém jazyce, je možné tuto hru absolvovat v originální verzi.  Až šest hráčů najednou se může zapojit do do záchrany Indiana Jones, který se dostal do nesnází. Tato MysteryGame dovede hráče do pracovny profesora a archeologa Indiana Jonese. Ve které je množství tajemných předmětů a šifer, které přinutí dát hráče hlavy dohromady a podle indicií najít způsob, jak mu zachránit život. Je ale  potřeba jednat rychle, protože brzy se objeví další nevítané postavy, které Jonese rovněž hledají. A vyhrát v této hře může jenom jeden tým.