Chraňte svoje auto před nepříznivým počasím


Máte rodinný domeček a máte auto, které každý den využíváte, jak do práce, tak z práce? Staráte se o svoje auto a zjistili jste, že když před domem stojíte a je nepříznivé počasí, tak se Vám to Vaše auto ničí. Tak není na co čekat, na našich stránkách najdete přesně to, co Vaše auto potřebuje. Kupte si dřevěný přístřešek pro auto, od té doby bude Vaše auto chráněno, před nepříznivým počasí. Druhů dřevěných přístřešku je mnoho, stačí si vybrat takový, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům.

Strecha

Výhody:

Garážové stání přímo u Vašeho domu a nemusíte chodit nikam daleko, vždy svoje auto budete mít pod dohledem, a bude chráněno před špatným počasím. Další výhodou a velmi oblíbenou výhodou je, pokud máte více, než jedno auto nebo třeba i jiný člen z rodiny má svoje auto, tak můžete být bez obav, je tu pro Vás řešení i formou garážového stání pro dvě auta. Další výhoda garážového stání je, že se jedná o pevnou konstrukci ze smrkových KVH hranolů, a právě tím bude Vaše auto chráněno před deštěm, kroupami a sněhem. Takový dřevěný přístřešek je opravdu velmi vkusným doplňkem pro Vaši zahradu, ale i pro každý dům.

Střecha

Kolik je cena?

Můžete se spolehnout, že se jedná opravdu o levný a vysoce kvalitní přístřešek pro auto a cena se odvíjí dle vašich individuálních požadavků. Kdo opravdu pečuje spolehlivě o svoje auto, pořád ho leštíte a umýváte, tak určitě budete potřebovat obzvlášť tento krásný dřevěný přístřešek pro auto, protože chránit auto je přirozené a není se za co stydět, neboť lak auta je vystaven rychlejší degradaci, a především v zimě je obtížné odstraňovat z auta led a zmrzlý sníh. Instalace a údržba krásného dřevěného přístřešku pro auto, je velmi snadná. Doba dodání 2 až 4 týdny, a po telefonické domluvě, je možná montáž na klíč a je kvalifikována českými pracovníky. Neváhejte a objednávejte.