Chcete hypotéku?

Myslíte si, že existují hypotéky bez registru? Já jsem si to ještě donedávna nemyslela. A sice jsem vystudovala ekonomickou školu, ale vůbec jsem nevěděla, že některé hypotéky bez registru existují. A upřímně, ani jsem nevěděla, jak to funguje. Co to vůbec může znamenat hypotéka bez registru? Byla jsem docela v šoku, že já ekonomického vzdělání to vůbec nevím, a tak jsem si sedla k počítači a rychle jsem si něco raději nastudovala, kdyby se mě na to někdo zeptal. Protože jsem se dozvěděla, že hypotéka bez registru je docela populární. Takže jsem si v počítači našla nějaké informace, že je to docela skvělá hypotéka, protože nemusíte prokazovat úplně svůj příjem.
Líbí se vám byty na náměstí?
Stačí, abyste se prokázali tím, že budete pravidelně poctivě splácet. To je přece logické. Přeci pokud si půjčíte od někoho peníze, tak samozřejmě ten věřitel vám věří, že budete splácet pravidelně splátky. A já s tímto souhlasím. Já jsem si taky říkala, že kdybych si hypotéku bez příjmu vzala, tak bych poctivě splácela. A protože jsem se na internetu dozvěděla, že hypotéka bez registru je opravdu vhodná a skvělá. A taky jsem se dozvěděla, že moje nejlepší kamarádka má taky v plánu si vzít hypotéku bez registru. Řekla jsem se, že když to má tolik lidí a jsou s tím spokojení, tak asi v tom nebude žádný háček.
Dnes je všechno drahé.
Taky jsem se zeptala svého bankovního poradce, co si myslí o hypotéce bez registru. A můj bankovní poradce mi řekl, že se nemusím bát, že hypotéka bez registru je naprosto skvělý a výhodní finanční produkt. A vy byste si vzali https://www.tyden.cz/rubriky/relax/ostatni/par-rozdelil-prisny-otec-vzali-se-po-ctyriceti-letech_452505.html nějaký druh hypotéky nebo byste raději zůstali v nájmu? Myslím, že je vážně hodně možností, jak s hypotékou naložit. Zvlášť, pokud se jedná o hypotéku bez registru, která je naprosto dokonalá, a ještě jsem nikoho neslyšela, že by si na tento finanční produkt stěžoval. Sice je to risk, ale v dnešní době je drahé všechno.