typy na reklamní předměty

Přemýšlíte, jaké dárkové předměty pořídit svým zaměstnancům, spolupracovníkům, kolegům, klientům a dalším lidem? Těžkou volbou je i výběr vhodných reklamních produktů. Ty musejí plnit více funkcí a tak je třeba u nich ještě více přemýšlet, abyste vybrali ty nejvhodnější předměty a udělali zajímavé balíčky.

Vybírat můžete z různých tradičních předmětů, které se často využívají, jako jsou například kancelářské potřeby. Tam lze zařadit tužky, propisky, bloky, zápisníky, omalovánky pro děti, děrovačky, lepicí pásky apod. Na všechny tyto produkty je možné nechat udělat vlastní potisk. K těmto předmětům můžete přidat další produkty z této kategorie nebo vybrat předměty i z jiných kategorií.

polokošile

Další zajímavou a praktickou oblastí je reklamní textil. Tam můžete vybrat téměř cokoli, co vás napadne. Od čepic, čelenek, potítek až po trička, tílka, polokošile, mikiny, vesty i bundy. Právě reklamní polokošile může skvěle posloužit nejenom jako dárek, ale také se díky možnosti potisku z toho může stát pracovní oblečení na daném pracovním místě. Zároveň reklamní textil může sloužit nejenom pro zaměstnance, ale i pro klienty, či zákazníky.

Dobré je, aby oblečení bylo z bavlny. Ta je velmi praktická, dá se žehlit a prát na vyšší stupně. Oblečení lze vybrat jak v dánském, tak v pánském provedení. Některé kousky jsou unisex a tak je lze vybrat pro většinu lidí. Samozřejmě se oblečení hodí i pro děti. Někdy je jen náročné vybrat správné velikosti. Proto je lepší vzít od více velikostí nebo brát střední velikost, pokud nevíte, komu bude oblečení určené a má oslovit velkou část lidí.

reklamní textil

Je spousty dalších kategorií, ze kterých můžete vybírat dárkové a reklamní předměty. Jde například o věci do domácnosti, vybavení do auta, vybavení na různé sporty. Zajímavou kategorií jsou i ekologické předměty, kam spadá vše, co je vyrobené z přírodních materiálů anebo pomáhá snižovat užívání plastových produktů.