Jak může vaše firma působit profesionálně a zároveň ušetřit?

Snad každá firma v současnou chvíli zkoumá své výdaje a snaží se co nejvíce věcí vyškrtnout. To často vede k masivnímu propouštění zaměstnanců. Tento způsob šetření ovšem není vždy úplně efektivní. Firma zaměstnance totiž naprosto nutně potřebuje ke svému fungovaní, a když se stane, že jich propustí víc, než by měla, přijdou problémy.

podnikatel

Například pokud propustíte jednoho zaměstnance a jeho práci rozdělíte mezi dva jiné, kterým ale nezvednete plat, co se potom stane? S největší pravděpodobností tito pracovníci, kteří mají najednou více povinností, budou chtít přejít ke konkurenci. Pokud se jim to podaří, tak ve výsledku nepřijdete o jednoho zaměstnance, kterého jste mohli postrádat, ale najednou vám chybí tři a práce se hromadí.

Jednodušším způsobem, jak mohou zejména malé firmy hodně ušetřit je pronájem virtuálního sídla. Pro mnoho zaměstnání není vůbec nutné, aby pracovníci seděli v kanceláři. Svou práci může mnoho lidí dělat úplně stejně kvalitně i z domova. Firma díky tomu může ušetřit obrovské částky za pronájem kanceláří. Vaši zaměstnanci home office navíc ocení. I oni tím totiž ušetří., jednak peníze za dojíždění a také i čas, který by dojížděním normálně strávili.

pracovní stůl

Sídlo v Praze navíc vypadá dobře v obchodním rejstříku. Díky této službě si můžete dovolit mít v obchodním rejstříku zapsánu atraktivnější adresu za mnohem menší peníze. Součástí služby může být samozřejmě i virtuální kancelář nebo občasný pronájem jednacích místností na důležitá setkání. Nemusíte se bát ani o poštu, která vám bude na novou adresu chodit. Její příjem i uschování jsou zajištěny. Navíc dostanete e-mailem oznámení, že pošta přišla. V případě potřeby je možné zajistit i skenování a posílání dopisů či jejich přeposílání na adresu, jenž si sami určíte. Není problém ani zařídit, aby zkušení telefonisté přijímali hovory a představili se jako vaši asistenti či recepční. Díky těmto službám ušetříte a zároveň budete působit více profesionálně.