Hory v Červené vodě

Zimní dovolená patří k velice oblíbeným a kdo nezažil hory a lyžování, tak udělal velkou chybu. Hory jsou v zimě naprostou pohádkou a každý by měl zažít pořádnou lyžovačku. Ačkoliv se to nezdá, tak na hory můžete vyrazit i za turistikou, a to nejen v létě, ale i v zimním období. Velkou výhodu je také fakt, že děti se učí lyžovat už od útlého věku a mohou tak jet s vámi. Pokud jste na horách nikdy nebyly a chcete zkusit první zimní dovolenou, tak doporučuji ubytování Červená Voda.

červená voda

Toto zimní středisko má rozhodně co nabídnout. Najdete zde mnoho kilometrů sjezdovek a také občerstvení přímo na svahu. Během celého rok use můžete těšit na nejrůznější akce, a to pro ty nejmenší i pro dospělé. Ubytovat se můžete mimo sjezdovku i přímo u ní, a to v apartmánech. Jídlo si můžete vzít svoje anebo se můžete spolehnout na zdejší kuchyni. K ubytování si můžete zvolit polopenzi, plnou penzi či jenom snídani. Pokud zvolíte ubytování u sjezdovky, tak stačí sejít schody a jste ihned v restauraci. Apartmány však mají samostatnou kuchyň a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

červená voda

Na internetových stránkách se můžete podívat na jednotlivé pokoje zvlášť a také na fotografie restaurace. Kromě samotné restaurace se můžete těšit i na Ski bar či na bufety u sjezdovky. Samozřejmostí je, že na internetových stránkách jsou i web kamery a budete tak mít neustálý přehled o tom, jak sjezdovka vypadá. Samozřejmostí je školka pro malé lyžaře a také půjčovna lyží či snowboardu. Dále je tu pak servis lyží a snowboardů a spousta dalších věcí, které k zimní dovolené potřebuje. Po okolí se nachází i spousta přírodních památek, které stojí za vidění. Pokud jste tedy s výběrem zimní dovolené na štíru, tak neváhejte a zkuste právě Červenou Vodu. Horský resort Buková hora si zamilujete a každý rok se sem budete rádi vracet.