Dekorace z květin

Máte ve svém okolí ženu, která miluje čerstvé květiny? Pak jí je určitě dáváte pravidelně jako dárek. Řezané květiny jsou krásné, ale dlouho nevydrží, i když se o ně snažíte pečovat. Pokud chcete někomu darovat řezané květiny, je tu jiný způsob, jak je věnovat, aby vydržely mnohem déle. Tím zázrakem je flower box, ze kterých jdou vykouzlit opravdu jedinečné, luxusní a nádherné květiny.

oranžové květiny

Je to jednoduché
K výrobě flower boxu je potřeba speciální krabička, která je vyrobená z velmi tvrdého papíru. Ten je odolný vůči poškození a udrží jakoukoliv velkou květinovou vazbu. Většina jich má v sobě plastovou vrstvu, aby se květiny mohly zalévat. Květinovou vazbu najdete v květinářstvích, ale ti zručnější si ji zvládnou udělat i sami doma. U nás najdete velké množství různých druhů těchto krabiček na květinové vazby. Rovněž u nás koupíte florex, který je nedílnou součástí tohoto druhu květinového aranžmá.

flower box

Vyberte si krabičku
Máme krabičky k různým příležitostem. Najdete u nás barevné narozeninové krabičky, krabičky k MDŽ nebo Valentýnu – máme krabičky se srdíčky a různě zdobené krabičky v různých tvarech. Podle velikosti a tvaru krabičky si seříznete florex, který ponoříte do vody, aby ji nasál, a květiny v boxu měly dost vláhy a vydržely déle. Poté můžete začít zapichovat květiny, které si seříznete na požadovanou délku. Dají se použít jakékoliv květiny, zapichovátka, mašle – zkrátka cokoliv vás napadne. Díky tomuto boxu dokážete vytvořit skutečně jedinečný dárek pro každou ženu, která má ráda květiny. Velkou výhodou boxů je to, že se hodí k jakékoliv příležitosti a na stole vypadají mnohem lépe než květiny ve váze. Vybírejte dárky pečlivě, a zvolte luxusní verzi řezaných květin. Věřte, že s tímto dárkem rozhodně zabodujete. Vyberte si u nás všechno, co potřebujete k tvorbě dekorací a vazeb, máme všechno.