Chytrá hospodyňka


Domácnost je pro většinu žen tzv. druhou směnou a není tedy divu, že jsou s touto prací nespokojeny, že je nijak nenaplňuje a je dennodenním stereotypem a tedy dost často i nezbytnou nutností. Naštěstí ale jsou pryč doby našich babiček a prababiček, které neměly k dispozici moderní vymoženosti a domácí pomocníky, navíc dnes můžete svoji domácnost ovládat pouze prostřednictvím telefonu.

ovládání domu přes mobil

Pokud chcete svůj příbytek udělat opravdu moderním a mít ho neustále pod kontrolou a zjednodušit si tak spoustu běžných úkonů, pak není nic jednoduššího .

Po ruce máme spoustu pomocníků, ty, kteří hlídají spánek našich nejmenších, reagují na kouř, řídí to, jak a kde máme rozsvíceno, regulují teplotu v jednotlivých místnostech za naší přítomnosti i nepřítomnosti.

K tomu všemu vám nestačí jen mobilní připojení přes telefon nebo počítač, ale musíte k tomu mít i dané vybavení. Nejjednodušší je svěřit vše do rukou odborné a specializované firmy, která jistě vyhoví všem vašim možným i méně možným přáním.
váza na stolku

Začít můžete hned při vstupu do vašeho obydlí, pokud se přiblížíte na určitou vzdálenost, dveře se sami otevřou. Dveře ale máte možnost ovládat i dálkově pro případ, že by vám třeba přijela nečekaně tetička.

Chytrých pomocníků je opravdu celá řada, ale jedním z těch nej je elektronická asistentka, která vlastně ovládá všechny prvky domácnosti. Díky internetu zvládá všechny místnosti v domě či bytě. Díky těmto vymoženostem, které jsou sice nákladnější při pořizování, ale během let ušetříte spoustu energie a tepla. Novinkou není ani to, že např. světlo lze ovládat hlasem nebo tlesknutím, intenzita je pak přizpůsobena světlu pronikajícímu do místnosti.

Pro většinu hospodyněk je takovéto ovládání domácnosti určitě velkou pomocí a navíc dokáže ušetřit i spoustu času, který mohou věnovat jiným, zábavnějším věcem.